به بهانه قدردانی

سلام

فعالیت های سرکار خانم  ( همان مادر سپید ) بویژه در تابستان امسال که بخشی از آنها را در وبلاگش می توانید بخوانید مرا بر آن داشت تا به عنوان یک همنوع به بهانه قدردانی دو  مطلب را از هلن کلر و لئونارد نیموی تقدیمشان کنم.

شاید به دلیل اینکه نتوانستم کلمات را در خور شانشان کنار هم بچینم از مطالب دیگران استفاده کردم.

هلن کلر می گوید :

    شادکامی نه از بیرون٬ که از درون فرا می روید. شادکامی آن نیست که می بینیم و لمس می کنیم ٬ یا چیزی که دیگران برایمان انجام می دهند! و شادمان می سازند.

شادکامی آن است که ما ٬ می اندیشیم ٬ حس می کنیم و انجام می دهیم ٬ نخست برای دیگر همنوعان و سپس برای خود.

لئونارد نیموی می گوید:

شاید چالاک ترین فرد نباشم ٬

شاید بالا ٬ بلندترین یا نیرومندترین نباشیم ٬

اما قادرم ٬ کارم را بهتر از دیگران انجام دهم ٬

این کار هنر خود بودن است.

مادر سپید خود بودن را بر شما تبریک می گویم و در این وقت اذان ( قبل از افطار ) از خداوند منان توفیق روز افزونتان را خواستارم.

هر چند خودم محتاج دعایم ولی همواره دعایتان می کنم.

 

/ 3 نظر / 7 بازدید
مادر سپيد

متشکرم . ديگه غير از خودم از کسی ديگر توقعی ندارم . فقط همين ! متشکرم .

م

یکی از کارشناسان اداره بابل که آخر های خدمتش بوده برای خدمت به دانش آموزان استثنایی مدیریت مدرسه استثنایی احمد چاله پی بابل را به خاطر حق مدیریت و حق استثنایی و حق روستا با جان و دل پذیرفت. (چقدر از خود گذشته گی) مدیر مدرسه استثنایی آهنگر کلا بابل هم بدون اطلاع سازمان استثنایی عوض شد. در بهنمیر هم یک معلم عادی در سالهای آخر خدمتش برای تامین حقوق بازنشستگی خود لطف کردند و مدیر مرکز استثنایی شدند. (خیلی جای نگرانی نیست چون موارد مطرح شده بدون اطلاع اداره استثنایی بوده .) مطالب اگر مناسب نیست و غیر قابل تحمل می توان پاک کرد.

معلم استثنايي

سلام گذشت آنزمانی که مديران به فکر انجام فعاليت خوب و مطلوب باشند . آنها آنقدر دهانشان بو دارد که اگر کمی در خصوص مديران جديدالانتصاب مقاومت می کردند مشکلات خودشان بر ملا می شد. آقای مير شفيعی خودتان مقصر اصلی در اين زمینه هستيد . مگر تمامی پرسنل حاضر در دوره مدیریت شما نبودند و مگر کم در خصوص اینها نظر دادند. از معاونت بگیر تا .... شما چکار کرديد ؟ آيا با اينها برخورد کرديد. ول کن بابا.........