تولد

سلام

ماه قبل با تعدادی از همکاران به پيشنهاد سر کار خانم زارعی کارشناس آزمونهای تشخيصی در خصوص استرس شغلی معلمين و کارکنان آموزش و پرورش استثنايی صحبت می شد که راهکارهای متفاوتی بررسی شده بود که يکی از آنها اين بوده که در خصوص عوامل موثر و ايجاد کننده استرس و راه های پيشگيری و کاهش آن آموزش های لازم ارائه گردد. که به عنوان يکی از برنامه های سال ۸۴ حوزه کارشناس مسئول تشخيص و پيشگيری در دست پيگيری می باشد.

مواردی که خدمتتان عرض کردم را بهانه ای قرار می دهم تا يک اتفاق خوشايندی که به پيشنهاد خانم زارعی امروز به وقوع پيوست را عرض کنم و آن اينکه پايان وقت اداری امروز همه کارکنان در سالن کنفرانس گردهم آمده و با تعجب به کيک تولد موجود در راس ميز کنفرانس نگاه می کردند و در پی دليل برگزاری تجمع بودند و با بغل دستی های در جستجوی علت بودند که بر پرده نمايش سی و هشتمين سال تولدت مبارک نقش بست . و نبود تولد کسی جز جناب آقای مختاری معاونت آموزش و پرورش استثنايی مازندران .

البته با توجه به اينکه اصل موضوع را قبلا خبردار بودم ولی اين روز و تولد اين فرد و اين مراسم را ۲۰ دقيقه قبل از برنامه متوجه شدم.

نا گفته نماند که به اطلاع آدمای خوش ذوق و سليقه برسانم که تولد من هشتم اردبيهشت هست لذا من غافلگير نمی شوم پس بهتر است به فکر راه چاره باشند.

ضمنا هشت اردبيهشت روز جوان هم هست .

جناب آقاي مختاري و كيك تولد سي و هشت سالگي

گروهي از كاركنان مديريت آموزش و پرورش استثنايي مازندران - سالروز تولد آقاي مختاري - 1/2/84

/ 6 نظر / 5 بازدید
پرتوبخش

سلام. بايادونام خداوند.وظيفه خود مي دانم تا مراتب ارادت وسپاس قلبي ام را به حضور همكاران ارجمند وجنابعالي بخاطر ايجاد فضاي گرم در يادبود سالروز تولدم تقديم بدارم. خداوند بزرگ را با تمام نعمت ها يش كه وجودم را ارزاني بخشيد شكرگزارم.با درود به روح پاك پدروبا عشق به وجود مادرم از اينكه مشمو ل رحمت پروردگارم بسيار مسرورم. در ضمن اول ارديبهشت روز بزرگداشت سعدي رابه عموم فرهنگ دوستان تبريك عرض مي كنم. روزهاي خوب را براي همه شما آرزو دارم.

farhad

سلام.عکسهائی که گذاشتيد هيچ کدوم باز نمي شند حتی با show picture باز نميشند.

ريزه

منتظر نباش . خيلي براي خودت حساب باز نكن

شكوه

تولد تولد تولدت مبارك . مبارك مبارك تولدت مبارك . بيا شمعها را فوت ...

ميرشفيعي

سلام خدمت ريزه عرض كنم نه تنها براي خودم حساب باز نكردم ولي حساب بعضي ها را بستم

شاهد

تبریک و صد تبریک و هزار تبریک.... امیدکه ...