شکر و سپاس

سلام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

            شكر و سپاس خداي سبحان ، كه ما را به صراط مستقيمو نوراني اسلام و قرآن و پيروي از پيامبر عظيم‌الشان و ائمه معصومين (ع) هدايت فرمود و ما را رهين منت ولايت و امامتگردانيد و كشور عزيز ما ايران را كشور آخرين حجت خود حضرت مهدي(عج) قرار داد و در سايه نعمت نخل تنومند ولايت كهخون بهاي هزاران شهيد گلگون كفن در سراسر ميهن اسلاميبوده است  توفيق خدمت‌گذاري به بندگان معصوم ، مظلوم ومحروم يعني دانش‌آموزان با نيازهاي ويژه (استثنايي) ، ‌در حد وسع و توان به ما تفضل و عنايت فرمود . و تاسالها در كنارساير عزيزان همكارم  به عنوان خدمتگزاري كوچك انجام وظيفه نمايم بر اين فضل و نعمت هزاران بار شكر و بابت كاستي ها و قصور (كه قطعاً عمدي نبوده) از درگاه باريتعالي طلب عفو مي نمايم .

          اكنون كه مدت مأموريتم به حكم ضرورت در اين سنگر (مدیر آموزش و پرورش استثنایی مازندران) پايان يافته وظيفه خودمي‌دانم تا از  همه كساني كهبا همكاري و همفكري و بزرگواري خويش فرصت خدمتگزاري اين خادم را  در دوران اين مسووليت بزرگ  به منظور ارتقاي كيفي و كميآموزش و پرورش استثنايي فراهم نمودند. صميمانه تشكر و از محضر شما ضمن خداحافظي عاجزانه حلاليت مي‌طلبم .

       و اميدوارم خداوند شما عزيزان را در خدمت صادقانه در پناه خداوند متعال و ولي ا... اعظم روحي فدا و نايب بر حقش مقام معظم رهبري در حفظ ارزش هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي موفق بدارد.

 

/ 6 نظر / 8 بازدید
کمال

با آرزوی توفيق روز افزون و خسته نباشيد خدمت شما

ج

سلام ميتوان رشته ی اين چنگ گسست ميتوان کاسه ی آن تار شکست ميتوان فرمان داد: هان ای طبل گران زين پس خاموش بمان ... به چکاوک اما‌ ؛ نتوان گفت که مخوان ........!!!!!! (همه کس طالب یارندچه هوشیار و چه مست........... همه جا خانه ی عشق است چه مسجد چه کنشت)! ! ! بیگمان خاطره تلاش و خدمت خالصانه ی شما به معلمان و کودکان استثنایی در یادها جاودانه خواهد بود....

http://www.shomalnews.com/index.php?view&sid=2203

http://www.fardanews.com/show/?id=26367

ف

http://edunews.ir/index.php?view&sid=6104

نگين حسينی

گاهی اين آدمها هستند که به موقعيت و مقامي، ارزش و شخصيت خاصی می دهند. من اين را در مورد شما باور داشتم و دارم. شما هرجا که باشيد، صادقانه و صميمانه کار می کنيد، و شبها سرتان را راحت روی بالش می گذاريد. اين بزرگترين نعمت دنياست که به هرکسی عطا نمي شود. برايتان بهترين آرزوها را دارم و اميدوارم همچنان در راه کمک به معلولان عزيز باشيد.