تبریک

 سلام

روز میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) را تبریک عرض می کنم.

 تبریک دوم را  به همه همکاران بویژه سه نفر از همکارن زیر که نامشان در لیست معلمان پژوهنده برتر استان می درخشد عرض می کنم .

۱- سرکار خانم عاطفه پویان از مرکز اختلالات یادگیری ساری

۲- سیده مرضیه شجاعی  از مرکز اختلالات ویژه یادگیری ساری ( البته متاسفانه از استثنایی به مدارس عادی رفتند)

۳- فهیمه خسرویان  از مرکز آموزش استثنایی قائمشهر

قابل ذکر است که اسامی این همکاران جهت انتخاب معلم پژوهنده برتر کشوری به پژوهشگاه  مطالعات وزارت آموزش و پرورش ارسال گردید.

/ 5 نظر / 6 بازدید
nima

سلام دوست عزیز شما توسط سیستم تبلیغات ما انتخاب شدید که تبلیغات کنید و از این طریق کسب در آمد کنید ،لطفا در آدرس زیر ثبت نام کنید و جزییات را مطالعه کنید http://ads.fascript.com

سيد عليرضا شمس نيا

سلام ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) از وبلاگتان بازدید نمودم وبلاگتان جالب بود موفق باشید من نیز با مطلب بروشور كلاس‌هاي پیام‌نور با بن‌تخفيف 20 هزارتوماني! در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیامتان هستم .

سيد محمد حسينيان

با سلام عدم فعاليت جدی شما در عرصه وبلاگ نويسان آموزش و پرورش استثنايی برای مدت طولانی باعث سئوال ما شده بود اگر چه در اين مدت جای خالی احساس می شد اما اميدوارم در دور جديد با ارائه نقطه نظرات و تجربياتتان ما را همراه باشيد در ضمن به همکاران زحمت کش و محقق آموزش و پرورش استثنائی مازندران نيز تبريک عرض نموده موفقيت روز افزون آنها را آرزومندم. انتقال همکار تلاشگر سرکار خانم شجاعی به آموزش و پرورش عادی اگر چه در عصر آموزش و پرورش فراگير يک حسن محسوب می شود اما بايد تلاش نمود با ایجاد انگیزه بیشتر نيروهای توانمند در مجموعه آموزش و پرورش استثنائی ماندگار باشند

سلام به استاد بزرگوارم جناب اقای ميرشفيعی فرموديد متاسفانه ولی به قول مديريت استثنايی : شايد ماندن من برای انان(نه کودکان اختلالات )به نفعشان نبود.فقط دوست دارم آقای سياحی روزی از کلاسم بازديد کند وبداند به گريه آوردن يک معلم عاشق کودک هنر نيست. از اینکه در پیشرفت های علمی مشوقم بودی ممنونم ولی از اینکه حرف شما را گوش نکردم و از استثنایی بیرون امدم معذرت می خواهم از اظهار لطف شما ممنونم چون ديگران يادشان رفت که من دو سال صادقانه به انها خدمت کردم وبرخی نيز به بدی ياد می کنند ولی اموزش و پرورش که بزرگ و کوچک و استثنايی و عادی نميشناسد ومن هرجا باشم فقط به کودک ميانديشم .نه مثل بعضی ها به پست و مقام !!!!!!!!!!!!

عليرضاشهيري

سلام. .آقاي ميرشفيعي. بارها به وب لاگتون سر زدم.اما بدلايل نامعلومي فونتش مشكل داشت. اما حالا خيلي عاليه.فضاي وب تون هم بانشاط وشادابه ! دستتون درد نكنه ازاينكه به من سرميزنين وبنده نوازي ميكنين. غيراز خبرها خيلي چيزاي ديگه هم هست كه يخ زده ومنجمدن!! ازمغز بعضي ها گرفته تا....همين روزنامه ها.(صداوسيما كه نشسته ،پاكه...!)