تسليت

سلام

بسيار متاثر شدم از حادثه غم انگيز از دست دادن همکار زحمت کش 

 و پر تلاش سر کار  خانم حاجيه پری بايرام زاده معلم صبور و

دلسوز مرکز آموزش استثنايی وليعصر (عج) شهرستان نور که چند

روزی به پايان سی سال خدمتش در جهت تعليم و تربيت کودکان

 معصوم و محروم و مظلوم استثنايی نمانده بود که در بازگشت از

زيارت امام رضا (ع) در يک حادثه رانندگی به ديار باقی شتافت .

 دعای همه کودکان استثنايی بدرقه راهشان باد .

 تسليت به خانواده آن مرحوم و همه فرهنگيان به ويژه معلمين

 استثنايی مرکز آموزش استثنايی وليعصر (عج) نور .

/ 9 نظر / 6 بازدید
جانبازي

با سلام.. پرنده رفتنيست پرواز را به خاطر بسپار من نيز به عنوان عضو کوچکی از جامعه ی بزرگ فرهنگی اين حادثه ی غم انگيز درگذشت سرکار حاجيه خانم بايرامزاده را به تمامی همکاران فرهنگی بخصوص خانواده ی آن مرحوم تسليت عرض نموده وآرزوی سلامتی برادرشان را که در اثر آن حادثه در بيمارستان بسر می برند از خداوند منان مسئلت دارم .

پرتو بخش

ما هم متاسفيم . خدايش رحمت كند . انشاء الله دعاي خير كودكان استثنايي در آن دنيا شفيع او باشد . جامعه كودكان استثنايي در فصل خزان يكي از مربيان سخت كوش خود را از دست داد . ما به سوگ او مي نشينيم و ياد او را همراه با كودكان استثنايي در خاطره مان زنده نگه مي داريم و به روح او درود مي فرستيم .

سنجابي

حادثه دلخراش از دست رفتن همكار عزيزمان سخت ما را متاثر كرد . بي شك ياد او در خاطره كودكان استثنايي ماندگار خواهد بود . براي آرامش روحش دست به دعاييم و به بازماندگانش صبر جميل از خداوند مسئلت داريم .

معلم ديگر

به همه معلمان استثنايي و ديگر معلمان تسليت مي گويم شادي روح آن مرحوم را از درگاه خداوند مسئلت دارم. البته نوبت به ما هم خواهد رسيد ولي كي نمي دانم ولي مي دانم كه در نوبتم و سوخت و سوز هم ندارد و اي كاش توفيق خدمت به معلولين نصيب ما هم مي شد چون چند روز قبل شما در يك جمعي آنچنان از خدمت به معلولين صحبت مي كرديد كه من احساس مي كنم لياقت خدمت به بندگان خاص را ندارم. ضمن تسليت مجدد ، مبارك تان باد اين توفيق خدمت

سيدحسين قاسمي

چه سخت است تحمل اين مصيبت ، درفراغ آن عزيزسفركرده به سوگ مي نشينيم و اميد واثق داريم كه ايزد رحمان ، خدمت به اين عزيزان را بهانه اي براي شفاعت وآمرزش روح پاكش وسلامتي وتسلاي بازماندگان و همكارانش مي كند.

حميد

تسليت معلمين استثنايی و دانش آموزان عزيز استثنايی

يوسفي

در ايام خزان ،رجعت همكار گرامي را ازاين ديار به جامعه ي فرهنگيان و به خصوص همكاران كودكان استثنايي تسليت گفته و آرزوي سلامتي براي خانواده آن مرحوم را از درگاه ايزد يكتا خواهانم .

يوسفي

درگذشت همکار گرامی را به جامعه فرهنگيان تسليت عرض مکنيم

احمدي

درگذشت همكار محترم را به معلمين عزيز وخانواده آن مرحوم تسليت عرض مي نمايم