رييس جمهور و معلولان

سلام

اميدواريم اين بار اجرای قانون اتفاق افتد.

تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۴/۱۰/۰۵‬

 "محمود احمدي نژاد" رييس جمهوري در دستورالعملي به مسئولان براي اجراي قانون جامع حمايت از حقوق معلولان در يك دوره چهار ساله و رسيدگي به مسائل و مشكلات آنان تاكيد كرد.
 به گزارش روز دوشنبه دفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري، دستور رييس جمهوري پس از آن ابلاغ شد كه يكي از معلولان در نامه اي به "احمدي نژاد" خواستار اجراي قانون جامع حمايت از معلولان شده بود.
 اين قانون خرداد سال ‪ ۸۳‬از تصويب مجلس شوراي اسلامي گذشت و مهمترين موارد آن، مناسب‌ سازي اماكن عمومي براي تردد معلولان و اختصاص سه درصد از ظرفيت استخدام دستگاههاي دولتي به معلولان بود.
 دستور "احمدي نژاد" در حاشيه نامه اين معلول كه "آرزو قنبري" نام دارد، به مسئولان ذيربط ابلاغ شد.
 "احمدي نژاد" در دستور خود مشخصا از معاون رييس جمهوري و رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي، وزيران مسكن، بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، كشور و رفاه و تامين اجتماعي خواست كه "در همه موارد اقدام لازم و جدي معمول و اعلام نتيجه كنند".
وي همچنين تاكيد كرد كه "بخش ساماندهي ساختمانهاي عمومي و مراكز عمومي، در يك دوره چهارساله سازماندهي و اجرا شود و موضوع استخدام و اتوبوس‌ها نيز در اولويت قرار گيرد".
 رييس جمهوري در دستور خود نوشت كه "توجه كنيد، اگر اين عزيزان مورد توجه قرار گيرند، استعدادهاي شگرف آنان مي‌تواند در پيشبرد جامعه نقش تعيين‌ كننده داشته باشد".
"احمدي نژاد" همچنين خطاب به "قنبري" نوشت: بدان كه در حالي كه همواره داشته‌هاي خدادادي بيش از كسري‌هاست، اما آرزوهاي دست نيافته كه همواره هزاران برابر آن چيزي است كه در اختيار ماست. پس با توكل به خدا و تلاش بايد در خدمت خود و جامعه باشيم.
 "ترديد ندارم، ذوق، استعداد و اراده شما به همه مشكلات غلبه مي‌كند و حضور پرنشاط شما در جامعه و در جاي جاي ميهن عزيز اسلامي موجب شادابي و تحرك بيشتر كشور عزيزمان خواهد شد".

/ 4 نظر / 8 بازدید
ناظر

اميدوارم پارچه خواري نباشد. هه هه هه هه هه ... ه

ميرشفيعي

سلام پاچه خواري هم تخصص و زرنگي مي خواهد كه نمي دانم آيا اينها را دارم يا نه !! ولي همين قدر را مي دانم كه پارچه خوري نيست بلكه پاچه خوري است .

tahereh

سلام من طاهره هستم ناشنوا هستم از رشت ميخواستم بگم اين چت کردن برای ناشنوا هست يا نيست؟؟؟